Taksówka do nieba zabierze Was w niezapomniana podróż i podkreśli wyjątkowość każdej okazji. Uroczystości, w których pojawi się na pewno zostaną długo w Waszej pamięci a także Tych, którzy w nich uczestniczyli. Możemy zaoferować wam bardzo elegancka, szykowną i piękną limuzynę marki Austin model FL2.

Samochód został odrestaurowany w najdrobniejszych szczegółach tak,

aby jazda nim sprawiała jak najwięcej przyjemności, a przebywanie w jego otoczeniu sprawiało jak najwięcej radości. Jest to samochód o klasycznym wyglądzie, wykończony z zewnątrz czarną i białą perłą a w środku skórą koloru ecri.

Całość dopełniają chromowane elementy karoserii a także unikalnie profilowane kanapy, doskonale nagłośnienie i przyciemniane szyby. Auto doskonale nadaje się na śluby, wesela i inne okazje. Z racji swoich rozmiarów może bezproblemowo pomieścić 5 osób plus kierowca. Zapraszamy do galerii i skorzystania z naszej oferty.

 

Właściciel
Radosław Szachnowski

 

 

1 godzina - 150 zł

Poza Gorzowem - 200 zł

Powyżej 5 h – cena indywidualna

 

Podane ceny są cenami brutto. W cene wliczone są usługi kierowcy. Czas wypożyczenia liczony jest od momentu wyjazdu samochodu z miejsca garażowania (Gorzów Wlkp.) do jego powrotu w to samo miejsce. Nie ma limitów kilometrów. Cena nie obejmuje dodatkowego wystroju samochodu.

 

 

strona główna | oferta | galeria | kontakt | opinie

© Taksówka do nieba - Gorzów Wielkopolski. Realizaca Verakom